Depilacja laserowa daje szereg korzyści dla osób, które zdecydowały się na ten bezinwazyjny zabieg. Dzięki depilacji laserowej dana osoba może na zawsze pozbyć się odrastających włosów z określonej partii ciała. Można zapomnieć o regularnych zakupach środków do depilacji takich jak plastry, wosk czy maszynki mechaniczne wraz z pianką do golenia. Nigdy więcej bolesnych podrażnień i niejako straty czasu – dokładne usuwanie owłosienia tradycyjnymi metodami jest po prostu czasochłonne..

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach to bardzo częste miejsce na przeprowadzanie zabiegów depilacyjnych. Każda osoba lubi czuć się tam swobodnie. Włosy pod pachami to nie tylko estetyka wyglądu, ale również samopoczucia. Obecność włosów pod pachami zwiększa ryzyko kumulacji w tym miejscu nieprzyjemnych zapachów, co w gorące dni bywa naprawdę krępujące. Brak owłosienia w tym miejscu to estetyczna podstawa podczas wizyt na basenie, siłowni czy też plaży.

Depilacja pach laserem nie należy do najdroższych w stawce – to stosunkowo mała powierzchnia porównując na przykład uda, więc seria zabiegów nie będzie taka droga. Jednak poleca się od razu zakup 4-8 zabiegów, gdyż wtedy będzie miało się największą pewność powodzenia zabiegu(włosy nie odrosną już nigdy w tym miejscu) oraz korzyść finansową. Zakup zabiegów w kolejności nie będzie opłacalny. 

Sprawdź: Depilacja laserowa pach – Depilacja.pl

Cała metodyka opiera się o działanie lasera i niejako prawa fizyki – proces termogenezy. Melanina przekształca energie świetlną na energie cieplną nagrzewając się. Nagrzana melanina niszczy sąsiadujące cebulki włosów. Po zniszczeniu cebulki nie są w stanie już nigdy więcej produkować włosów w danym miejscu przez co skórą będzie tam idealnie gładka.

Podsumowanie

Depilacja laserowa pach polecana jest zarówno mężczyznom jak i kobietom. Jednak to nie jedyne miejsce, które warto wydepilować aby mieć ,,spokój” do końca życia. Wiele osób również depiluje okolice twarzy, bikini, uda czy łydki – wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Comments are closed.

Pin It http://okna-renoma.pl https://ipjforum.org https://bia24.pl/kategorie/dom-i-zdrowie/co-poza-ubezpieczeniem-oc-jaka-polise-wybrac.html