Chcąc jak najlepiej wykorzystać okres wiosny i lata warto zadbać o odpowiednią ilość czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Posiadacze ogrodów i tarasów mają ułatwione zadanie – nie muszą oni wyjeżdżać daleko za miasto. Jak zaaranżować przestrzeń wypoczynkową? Wśród chętnie kupowanych mebli wypoczynkowych wymienia się fotel wiszący biały. Dlaczego cieszy się on tak dużą popularnością?

Jaki fotel wiszący biały zaproponują producenci?

Fotel wiszący biały to bez wątpienia jeden z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych ostatnich lat. Fotel wiszący biały to konstrukcja oparta na stabilnym stelażu, w którym uwagę zwraca kokon zawieszony nad ziemią. Fotel kokon to ciekawa opcja dla nowoczesnych przestrzeni – fotele tego typu są wykorzystywane nie tylko w strefach prywatnych, ale również w restauracjach czy strefach wypoczynkowych hoteli czy SPA. Użytkownik fotela mości się w kokonie wygodnie – wnętrze wypełniają poduszki, dodatkowe pledy. Taki kokon skutecznie chroni przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed promieniowaniem słonecznym. Kokon pozwoli na bezpiecznie bujanie w obłokach!

Fotel wiszący biały – jak jest skonstruowany?

Jak zbudowany jest fotel wiszący biały? Jak większość mebli technorattanowych fotel wiszący biały posiada aluminiowy, malowany proszkowo stelaż. Stelaż taki zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy, odkształceniami. Wierzch tworzy plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania brudu czy wilgoci. Czyszczenie takiego mebla nie sprawia więc żadnego problemu. Plecionka odporna jest na promieniowanie słoneczne – oznacza to, że kolor mebla nie zmienia się nawet po wielu latach użytkowania. Fotel wiszący biały możemy wnieść do wnętrza domu czy mieszkania na okres jesieni i zimy. 

Comments are closed.

Pin It