Szukając idealnego zestawu garnków czy patelni do własnej kuchni szybko zorientujemy się, jak wiele ciekawych innowacji proponują nam dzisiaj topowi producenci. Komplety garnków i patelni uzupełnione są o liczne dodatki, a materiały z których są stworzone są odporne na uszkodzenia, odkształcania. Jakie rozwiązania kuchenne wybrać, aby gotowanie i smażenie było przyjemnością?

Nowoczesne garnki ze stali nierdzewnej

Wśród produktów wartych szczególnej uwagi wymienia się zestawy garnków wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Garnki takie zachwycą nas nie tylko trwałością, ale i przemyślanym designem. Garnki wykonane ze stali są zabezpieczone przed działaniem wilgoci i rdzy, dodatkowo nie odkształcają się, są zabezpieczone przed wysokimi temperaturami. Dopasowane do nich pokrywki ze szkła hartowanego posiadają niewielkie odpowietrzniki i doskonale przylegają do rantu garnka. W dnie garnków umieszczono dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka – to rozwiązanie sprawia, że oszczędzana jest energia, a my sami możemy przygotowywać pyszne posiłki znacznie szybciej. Garnki uzupełnione są o liczne dodatki: lejki, cedzaki czy miarki wewnętrzne – znacząco poprawią one komfort codziennego gotowania. 

Smażenie pod kontrolą!

Smażone potrawy posiadają wyjątkowy smak, który ceniony jest zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Aby smażyć zdrowo warto wybrać patelnię wyposażoną w powłoki ceramiczne. Nowoczesne patelnie ceramiczne pozwolą na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, jak również na zmniejszenie kaloryczności naszych potraw. Powłoki ceramiczne zmniejszą również ryzyko przywierania pokarmów. Patelnie posiadają profilowane, antypoślizgowe rączki i uchwyty, aby ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawiało problemów. 

Comments are closed.

Pin It https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe Sivý záhradný nábytok z umelého ratanu - moderné a praktické vybavenie na terasu i balkón https://xann.pl/sitemap