Altany w ogrodzie to ciekawe rozwiązanie, które pozwala na precyzyjne wydzielenie przestrzeni wypoczynkowej. Nowoczesne altany to pergole, które zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, ale też świetnymi parametrami technicznymi. Jakie krzesła d latany wybrać, by przestrzeń ta zachęcała do odpoczynku? Oto kilka propozycji!

Technorattanowe krzesła do altany

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych. Klienci cenią je za nowoczesny wygląd, ale też świetne parametry techniczne oraz wysoką odporność na uszkodzenia. Meble z technorattanu dostępne są w rozbudowanych kolekcjach – znajdziemy w nich zarówno krzesła do altany, jak również wygodne sofy, leżanki ogrodowe, stoły i stoliki. Meble technorattanowe oparte są na lekkich stelażach aluminiowych, dzięki czemu ich podnoszenie czy przenoszenie nie jest problematyczne. Dodatkowo warto wspomnieć, że krzesła takie dostępne są w szerokim wyborze kolorów.

Krzesła do altany rattanowe

Meble rattanowe należą do najczęściej poszukiwanych. Są to meble o egzotycznym wyglądzie, niewątpliwych walorach estetycznych. Krzesła do altany z rattanu wyplatane są ręcznie, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Warto wiedzieć, że rattan pozyskiwany do produkcji mebli pochodzi z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Dzięki temu chronione jest środowisko naturalne. Warto pamiętać, by krzesła do altany z rattanu chronić przed wilgocią.

Aluminiowe krzesła do altany

Kolejną propozycją na krzesła do altany są modele aluminiowe. Poza aluminiowymi stelażami krzesła takie posiadają siedziska i oparcia z elastycznych siatek lub grubej liny. Krzesła takie doskonale wpisują się w nowoczesne trendy i pozwalają na wykreowanie niebanalnej przestrzeni wypoczynkowej.

 

 

Comments are closed.

Pin It