Podkreśli pośladki, wcięcie w talii, wysmukli uda i ukryje boczki. Mowa oczywiście o bieliźnie wyszczuplającej, która potrafi zdziałać cuda. Jest niezbędna, gdy zakładamy dopasowane sukienki, spodnie inne rodzaje garderoby, które wymagają nieskazitelnej sylwetki. Efekty są zawsze widoczne gołym okiem. W czym możemy wybierać?

Bielizna wyszczuplająca i jej rodzaje

Największym problemem jest zwykle brzuch, który wydaje się nam, że jest zbyt widoczny i gdy usiądziemy lub się schylimy, odznaczają się w tych okolicach wałeczki, za którymi nie przepadamy. Co pozwoli ukryć nam te drobne mankamenty? Najpopularniejsze są oczywiście figi z wysokim stanem, pasy wyszczuplające, gorsety oraz body. Do wymodelowania tych partii ciała możemy użyć również wyszczuplających rajstop.

Biodra i pośladki. Tutaj znów przeszkadzają nam wystające boczki oraz słabo uniesione pośladki. Poprawimy to przy pomocy również różnego rodzaju szortów dłuższych i krótszych, a także rajstop. Przy okazji wysmuklimy i wyszczuplimy nieco nasze uda, którym też zwykle mamy coś do zarzucenia.

Ramiona i plecy – tutaj też możemy coś niecoś poprawić decydując się na różnego rodzaju krótsze topy, body i koszulki. Nie ma więc partii ciała, której nie dałoby się nieco skorygować.

Fasony, kolory i materiały

Bielizna wyszczuplająca dostępna jest w różnego rodzaju kolorach. Możemy wybrać taką w kolorze czarnym, białym i cielistym. Są to najbardziej uniwersalne kolory, które zdecydowanie wystarczą, aby dobrać ją do naszej garderoby.

Materiały wykorzystane do produkcji tego rodzaju bielizny muszą komfortowo leżeć na naszym ciele. Nie mogą zbyt uciskać, być zbyt luźne, a także zapewnić odpowiednią wentylację. Tylko wtedy będziemy czuć się w niej dobrze.

Jeśli chodzi o fasony, to możemy wybierać w bardziej sportowym stylu oraz eleganckim. Wszystko zależy od naszych osobistych preferencji oraz ubrań, do których będziemy ją zakładać.

Bielizna wyszczuplająca – jak dobrać rozmiar?

Głównie chodzi o to, żeby nie było zbyt ciasno i zbyt luźno. Zaleca się wybranie rozmiaru mniejszego o jeden numer, od tego który na co dzień nosimy. Pozwoli to czuć nam się na tyle komfortowo, że nie będziemy myśleć tylko o tym, kiedy będziemy mogły się jej pozbyć. Jest to bardzo ważne, ponieważ za ciasna może przynieść nam więcej szkody niż pożytku.

Jeśli tylko mamy możliwość, to warto taką bieliznę po prostu przymierzyć. Jeśli nie jest to możliwe, to najlepiej przy jej wyborze kierować się wskazówkami podanymi przez producenta. Pozwoli nam to wybrać rozmiar idealny dla siebie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

Comments are closed.

Pin It https://wtfskf.org https://dragonbleuusa.com http://okna-renoma.pl