Legnica365.pl jest witryną, która powstała z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorcach z Legnicy. To w tym miejscu znajduje się baza legnickich firm, które świadczą swoje usługi na terenie miasta. Znajdziesz w niej najważniejsze informacje z kilkudziesięciu branż jakie dostępne są w Legnicy. Portal regionalny ma na celu promocję biznesów lokalnych i dotarcie do większej ilości klientów. 

Legnica365.pl – strona dla ponad 100 tys. mieszkańców

Legnica liczby około 100 tys. mieszkańców. Większość z nich na co dzień mieszka, pracuje, robi zakupy i korzysta z innych usług na terenie miasta. Legnicki Portal dla mieszkańców, to dostęp do przeglądu restauracji, hoteli, kawiarni, warsztatów samochodowych, szkoły tańca czy siłowni w Legnicy. Mieszkańcy mogą w ten sposób lepiej poznać legnickie firmy, wystawić opinie na ich temat, aby pomóc innym klientom zaczerpnąć wiedzy na ich temat oraz uzyskać bezpośredni kontakt do firmy. Jest to ułatwienie dla nich, dzięki czemu nie będą zmuszeni szukać w innych źródłach popularnych usług na terenie Legnicy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesującą nas tematykę, a ukaże nam się lista dostępnych miejsc w Legnicy.

Lokalny biznes reklamowany w Internecie

Niegdyś lokalne firmy reklamowały swoje usługi w radiu lub gazecie regionalnej. Powstawały bilboardy, ulotki, a klienci docierali do nich również poprzez polecenia. Jednak, aby pozyskać nowych zainteresowanych, którzy zostaną z nimi na lata, należy skorzystać z innych form promocji. Internet jest jedną z nich. Aby znaleźć się w bazie legnickich firm na Legnica365.pl, wystarczy dodać firmę do katalogu, przygotować krótki opis działalności i zawrzeć we wpisie najważniejsze informacje dotyczące swojego biznesu, m.in. godziny otwarcia, numer telefonu, adres strony internetowej i mapę dojazdu. To znacznie ułatwi potencjalnym klientom znalezienie firmy w Legnicy. Większość z nich swoje poszukiwania rozpoczyna właśnie w Internecie. 

Comments are closed.

Pin It