Kobiety pokochały to, że manicure hybrydowy jest tak trwały, zapewniając im piękny wygląd dłoni przez kilka tygodni. Dlatego też coraz częściej panie decydują się na to, aby powierzyć swoje dłonie profesjonalistkom, które do perfekcji opanowały to, jak wykonuje się hybrydy. Warto wiedzieć też o tym, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci może być praktykowana samodzielnie.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Na hybrydę można wybrać się do salonu, można też zrobić ją samemu. W tym drugim przypadku trzeba tylko dojść do wprawy, a także kupić wszystko to, co niezbędne. Zestaw startowy to między innymi lampa, top coat, podkład, lakier do hybrydy.

Jeżeli decydujemy się na skompletowanie zestawu, nigdy nie należy kupować najtańszych preparatów oraz lamp. Niestety często mogą wywoływać one uczulenia. Poza tym nie zapewniają tak trwałych i dobrych efektów. Pierwsze samodzielne działania związane z wykonywaniem manicure hybrydowego będą udane tylko wtedy, jeśli kupi się jakościowe produkty.

Jak zdobi się paznokcie metodą hybrydową?

Zanim nałoży się lakier, trzeba odpowiednio przygotować paznokcie. Potrzebna będzie frezarka do paznokci lub pilnik, bo pierwszy etap to delikatnie zmatowienie płytki paznokcia. Następny nakłada się podkład, który jest utwardzany pod lampą. Po wstępnym przygotowaniu paznokci, można przystąpić do malowania.

Lakiery do hybrydy są droższe niż zwykłe emalie. Jednocześnie są też dużo bardziej trwałe, dlatego też jedna butelka lakieru często starcza na wiele miesięcy, a nawet lat. Jeśli kompletuje się swój ulubiony zestaw lakierów, na początek warto postawić na kolory neutralne, które pięknie podkreślają płytkę. Taki lakier nadaje się na wiele okazji.

Utwardzanie lakieru pod lampą

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest tak trwała, ponieważ emalia jest utwardzana pod specjalną lampą, która emituje promieniowanie UV. To od jakości lampy zależy to, jakie uzyska się efekty. Nie warto decydować się na najtańszy na rynku produkt, ponieważ można nabawić się uczulenia.

Na emalię nakłada się jeszcze top coat. To preparat, który również utwardza się pod lampą. Jest bezbarwny, dlatego nie zmienia koloru lakieru. Ostateczny efekt może być naprawdę doskonały, a co najważniejsze bardzo trwały. Na manicure hybrydowy wystarczy umówić się raz na kilka tygodni, wtedy, gdy pojawi się odrost. To bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego też cieszy się tak dużym uznaniem wśród kobiet. Warto zdecydować się na hybrydę, ale jednocześnie pamiętać o tym, aby raz na kilka lat dać chwilę oddechu swoim paznokciom i zrezygnować z niej na miesiąc czy dwa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.

Pin It Szafka łazienkowa z lustrem Stylowe meble łazienkowe https://meble-prestige.pl