Zaprojektowanie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj naprawdę proste. Wystarczą wygodne meble ogrodowe, jak również dodatki i funkcjonalna osłona przed słońcem. Jednym z elementów, który coraz częściej widać w przestrzeni wypoczynkowej przy polskich domach jest pergola tarasowa 3x4m. Czy takie zadaszenie to dobre rozwiązanie?

Pergola tarasowa 3x4m – praktyczne zadaszenie i elegancki dodatek

Pergola tarasowa 3x4m to bez wątpienia jeden z najciekawszych produktów dostępnych na polskim rynku. Pergole tego typu są trwałe, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, wysoce funkcjonalne. Pergole wznoszone są z elementów modułowych wykonanych z aluminium. Tworzywo to jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, korozją czy odkształcaniem. Zintegrowana z konstrukcją rynna pozwala na odprowadzanie wody poza obręb pergoli. Bez wątpienia najwięcej uwagi zwraca dach – jest on wykonany z aluminiowych lameli, które obracają się wokół własnej osi. O ich pozycji decyduje użytkownik, tym samym określając, jak wiele światła ma wpadać pod pergolę. Pergola tarasowa 3x4m może być również uzupełniona o dodatkowe rolety frontowe i boczne. Zadaniem rolet jest ochrona przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak i promieniami zachodzącego słońca.

Czy pergola tarasowa 3x4m to praktyczne rozwiązanie?

Zdecydowanie tak – pergola tarasowa 3x4m to propozycja, która z pewnością urozmaicić przestrzeń wypoczynkową i sprawi, że każda chwila bliżej natury będzie przyjemniejsza. Pergole ogrodowe idealnie sprawdzą się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych czy loftowych. Białe pergole wspaniale będą prezentować się w ogrodach rustykalnych. W cieniu pergoli warto ustawić wygodny komplet wypoczynkowy lub zestaw kawowy.

Comments are closed.

Pin It